Tradycyjnie 6 grudnia

Kolejne spotkanie ze św. Mikołajem

Już dziś, tradycyjnie 6 grudnia o godzinie 16.00 na Placu Jakuba Wejhera w Wejherowie pojawi się Święty Mikołaj.

W tym szczególnym dniu każdy może poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Dotyczy to nie tylko najmłodszych mieszkańców Wejherowa.
Główną atrakcją będzie spotkanie z brodatym i opruszonym siwizną Mikołajem, odzianym w czerwony uniform. Wejherowski Święty Mikołaj jest mieszkańcom dobrze znany.
W programie mikołajkowego popołudnia znajdą się zabawy, przygotowane przez Wejherowskie Centrum Kultury i prezydenta Wejherowa. M.in. rozstrzygnięty zostanie konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową, zorganizowany przez dział promocji Urzędu Miejskiego w Wejherowie. Laureaci otrzymają nagrody z rąk Świętego Mikołaja.
Teatr „Pana O.”, czyli grupa aktorów i animatorów doświadczonych w zabawianiu najmłodszych, przygotował specjalnie na tę okazję wyjątkowy spektakl „Święta Maszy i Niedźwiedzia”. Masza od dawna psoci Niedźwiedziowi, a on cierpliwie to znosi. Pewnego dnia puka do ich domku sam Święty Mikołaj, który jak co roku, odwiedza Niedźwiedzia. Nie wie, co go czeka ze strony pomysłowej Maszy. Tylko czy przez te tarapaty, w które wpędzi Masza Mikołaja prezenty dojdą na czas do grzecznych dzieci? O tym przekonamy się już dziś o godz. 16 na wejherowskim rynku.
WCK zaprasza dzieci i ich rodziców, dziadków, opiekunów tym bardziej, że tego popołudnia rozbłysną wspaniałe świąteczne iluminacje.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.