Jesienny koncert

Uczniowie „Dziewiątki” dla rodziców

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Wejherowie przygotowali interesujący program artystyczny zatytułowany „Jesień w poezji i muzyce”. Szkolny koncert zadedykowali rodzicom.

W programie znalazł się koncert chóru szkolnego pod kierownictwem Aleksandry Janus, a także prezentacje taneczne i recytacje wierszy w wykonaniu najmłodszych dzieci.
Jak powiedziała zastępca dyrektora szkoły Aleksandra Klawiter-Pohnke, w organizację programu artystycznego włączyli się nauczyciele klas „0” oraz trójki klasowe i Rada Rodziców.
– Wieczorki poetycko-muzyczne w naszej szkole organizowane są tradycyjnie kilka razy w roku. Tym razem motywem przewodnim była „Jesień w poezji i muzyce” – powiedziała Aleksandra Klawiter-Pohnke.
Po zakończeniu koncertu dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 Olga Tomaszewska podziękowała za znakomite przygotowanie występów: Małgorzacie Kubiaczyk, Danucie Malinowskiej, Emilii Nawrockiej, Marcie Straszewskiej, Aleksandrze Janus i Annie Noetzel.
Zachwycona publiczność nagrodziła wykonawców gromkimi brawami.
Wśród gości, których powitała dyrektor szkoły Olga Tomaszewska, obecny był m.in. zastępca prezydenta Arkadiusz Kraszkiewicz oraz Anna Wiśniewska-Miotk z Rady Rodziców.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.