Śpiewanie i wspólna zabawa

II Rodzinny Przegląd Pieśni Seniora

II Rodzinny Przegląd Pieśni Seniora w Wejherowie odbył się w minioną niedzielę w Pałacu Przebendowskich i Keyserlingków w Wejherowie. Uczestnicy i publiczność bawili się znakomicie, a właśnie to było głównym celem organizatorów.

Wydarzenie zorganizowali: Stowarzyszenie Wsparcia Osób Niepełnosprawnych i Seniorów „Żyj Godnie” w Wejherowie oraz Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej.
Na scenie wystąpili soliści: Stanisław Kiedrowicz, Stanisław Dampc, Czesław Aleksak i Marian Musiatowicz oraz zespoły z Redłowskiego Klubu Seniora „Słoneczko” z Gdyni z Miejskiego Klubu Seniora „Północ” – zespół „Ależ Babki” z Gdyni, z Koła Gospodyń Wiejskich z Bolszewa, z DPS Wejherowo – zespół „Sami Swoi”, Grupa Wsparcia „Żyj Godnie” oraz Rodzina Brodalskich – zespół „Brokat”.
Nagrody specjalne ufundowane przez sponsorów otrzymali: KGW Bolszewo, Redłowski Klub Seniora „Słoneczko” oraz Rodzina Brodalskich.
– Jestem szczęśliwy i dumny z przebiegu tego pięknego wydarzenia – mówi Jacek Drewa, pomysłodawca i organizator przeglądu. – Uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom wykonań a przy tym wszyscy wspaniale się bawili! Przegląd cieszy się ogromnym zainteresowaniem i mam nadzieję, że za rok będzie nas jeszcze więcej.

1 komentarz
  1. Czesław mówi

    Integracja i klimat regionalnej kultury to piękna i ważna cecha tego wydarzenia. Jako uczestnik bardzo ucieszyłem się z tej okazji, za co serdecznie dziękuje wszystkim którzy przyczynili się do sprawnej organizacji i niezależnie od pogodowej pięknej aury stworzyli serdeczny, ciepły klimat. Serdecznie pozdrawiam organizatorów i wszystkich uczestników.
    Czesław A.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.