Koncertowy jubileusz

40 lat SP nr 11

Uroczyście obchodziła jubileusz 40-lecia istnienia Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teodora Bolduana w Wejherowie. W Filharmonii Kaszubskiej wspaniałą część artystyczną przygotowali śpiewająco (dosłownie!) nauczyciele i uczniowie.

 

– 40 lat minęło, jak jeden dzień – powiedziała Wioleta Podolska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 dodając, że jubileuszowe spotkanie jest okazją do wspomnień i wzruszeń. – Naczelne zadanie szkoły wciąż pozostaje to samo – wychować porządnego człowieka, który odważnie wkroczy w przyszłość i będzie potrafił odnaleźć swoją drogę w życiu.
Prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt przypomniał, że pierwsi uczniowie Jedenastki rozpoczęli naukę we wrześniu 1978 roku.
– Szkoła Podstawowa nr 11 jest okazałym kompleksem oświatowym z największą do niedawna salą gimnastyczną. Sale lekcyjne wyposażone są w nowoczesny sprzęt dydaktyczny, a kadra ustawicznie doskonali kwalifikacje. Nauczyciele, podobnie jak w pierwszych latach są oddani i pełni wiedzy – podkreślił prezydent Hildebrandt.
Krzysztof Hildebrandt podziękował dyrektor Wiolecie Podolskiej za nowoczesne zarządzanie szkołą i wręczył jej Nagrodę Prezydenta Miasta Wejherowa oraz Statuetkę Jakuba Wejhera. Nagrody z okazji 40-lecia szkoły otrzymali zasłużeni nauczyciele: Beata Lademann, Alicja Megger-Szlas, Paulina Romińska, Anna Tarnowska, Dorota Ściślak i Alicja Kędra.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.