Bądźmy ostrożni

Pod koniec listopada na drogach powiatu wejherowskiego doszło do kilku tragicznych wypadków. Policja po raz kolejny apeluje do kierowców o większą ostrożność i uwagę. Tym bardziej, że jesienna aura i szybko zapadający zmrok utrudniają jazdę samochodem, motocyklem lub rowerem. Szczególną uwagę powinni też zachować piesi użytkownicy dróg.

Bardzo młody kierowca tego samochodu marki Audi zginął w wyniku wypadku.
Bardzo młody kierowca tego samochodu marki Audi zginął w wyniku wypadku.

W wyniku uderzenia samochodem audi 80 w drzewo, kierujący tym pojazdem 19-latek zmarł w drodze do szpitala. Do tragicznego wypadku doszło na trasie Tłuczewo – Wejherowo w gminie Młody kierowca audi 80 na prostym odcinku drogi, zjechał na pobocze i z impetem uderzył w drzewo.
Z kolei w Koleczkowie samochód osobowy zderzył się z autobusem, w wyniku czego śmierć poniósł kierowca osobowego forda. Do wypadku doszło 29 listopada po godz. 14.00.
41-letni kierowca forda modeno (mieszkaniec Łodzi) z niewiadomych przyczyn na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka autobusem marki Setra. Autobusem kierował 41-letni mieszkaniec gminy Szemud. Ford odbił się od autobusu i zderzył się z volkswagenem vento.
Kierowca forda mondeo został przetransportowany do szpitala, gdzie niestety po kilku godzinach zmarł.
W Luzinie 30 listopada również doszło do śmiertelnego wypadku. Samochód potracił tam rowerzystkę, która zginęła na miejscu zdarzenia. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

MD.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.