Własny budynek

W przestronnych, wygodnych i ładnych pomieszczeniach biurowych urzędują od niespełna dwóch tygodni pracownicy Wejherowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Budynek, przy ul. Parkowej 2, w którym mieści się nowa siedziba WTBS jest nie tylko nowoczesny i elegancki, ale jeszcze położony w samym centrum miasta, w sąsiedztwie parku. To własny obiekt WTBS, zbudowany przez tę firmę po raz pierwszy w formule deweloperskiej.

Jacek Nurzyński, przewodniczący Rady Nadzorczej WTBS był jedną z kilku osób, przecinających tradycyjną wstęgę. Zrobili to również widoczni na zdjęciu: ks. dziekan Tadeusz Reszka, prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt, przewodniczący Rady Miasta Leszek Glaza, radna i przewodnicząca Komisji Mieszkaniowej RM Teresa Skowrońska oraz przezes WTBS - Ewa Puchowska.
Jacek Nurzyński, przewodniczący Rady Nadzorczej WTBS był jedną z kilku osób, przecinających tradycyjną wstęgę. Zrobili to również widoczni na zdjęciu: ks. dziekan Tadeusz Reszka, prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt, przewodniczący Rady Miasta Leszek Glaza, radna i przewodnicząca Komisji Mieszkaniowej RM Teresa Skowrońska oraz przezes WTBS – Ewa Puchowska.

„Willa Parkowa”, w której znalazło się dwadzieścia nowych lokali (w tym 3 użytkowe), kusi m.in. dobrą lokalizacją. Wewnątrz można podziwiać starannie wykończone klatki schodowe i mieszkania.
Z pewnością ta niewielka kamienica wkrótce zapełni się mieszkańcami (niektórzy nabywcy mieszkań już je urządzają), a w ostatnich dniach wprowadził się tam właściciel budynku, czyli Wejherowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego.
Po niełatwej przeprowadzce ze starej kamienicy przy ul. Sobieskiego, pracownicy mogą się już zająć codziennymi obowiązkami. Nie ukrywają zadowolenia, bo będą teraz pracować w dużo lepszych warunkach.
W poniedziałek, 3 grudnia odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby z udziałem władz miasta z prezydentem Krzysztofem Hildebrandtem na czele oraz ks. dziekana Tadeusza Reszki, który poświęcił nowy dom.
Wcześniej tradycyjnie przecięto wstęgę, zawieszoną w bramie budynku. Nie zabrakło życzeń i gratulacji, składanych na ręce pani prezes Ewy Puchowskiej przez licznych gości, m.in. wejherowskich radnych i przedstawicieli instytucji, z którymi współpracuje WTBS.
– Cieszymy się bardzo, że po 15 latach działalności mogliśmy wprowadzić się do nowej, własnej, czwartej z kolei siedziby – powiedziała prezes WTBS, E. Puchowska, która dziękowała m.in. projektantom i wykonawcom budynku.
Budowę zrealizowała spółka „Budrem”, a projekt wykonali Ewa Filar i Narcyz Sienkiewicz z Pracowni Projektowej w Gdyni.

AK.

W nowym eleganckim budynku, w którym mieści się siedziba WTBS można jeszcze kupić mieszkania.
Informacje na ten temat znajdują się na stronie:  www.wtbswejherowo.pl

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.