Zwycięstwo i remis

Tytani Wejherowo pokonali AZS Olsztyn. Nasza drużyna wygrała w stosunku 29:26 do przerwy remisując 12:12.

Szczypiorniści z Wejherowa mimo braku czterech czołowych zawodników (kontuzje oraz choroby), okazali lepsi i od początku spotkania zdobyli przewagę bramkową. W 51 min. AZS wyszło nawet na prowadzenie, ale błyskawiczne kontry doprowadziły do odzyskania 3-4 bramkowej przewagi, umożliwiającej kontrolowanie przebiegu gry.
Tytani Wejherowo zajmują10 miejsce w tabeli, a przewodzi zespół Energetyk Gryfino.
W minioną niedzielę zawodnicy wejherowskich Tytanów we własnej hali zmierzyli się z drużyną Szczypiorniaka Olsztyn. Po zaciętym i niezwykle emocjonującym spotkaniu wejherowianie zremisowali 27:27 (12:16).
Pierwsza połowa meczu zakończyła się czterobramkową przewagą Szczypiorniaka. Druga odsłona to skuteczna pogoń i mozolne zmniejszanie przewagi bramkowej gości. Doprowadzenie do remisu należy uznać za sukces.
8 grudnia nasza drużyna wyjeżdża do Grudziądza na mecz z tamtejszym MKS.