Krzysztof Hildebrandt kandyduje na Prezydenta

Ruch Społeczny Wolę Wejherowo rozpoczął kampanię wyborczą

Fragmenty wystąpienia KRZYSZTOFA HILDEBRANDTA – lidera Ruchu Społecznego Wolę Wejherowo i kandydata na Urząd Prezydenta Miasta Wejherowa:

 

Dziś oficjalnie rozpoczynam razem z Ruchem Społecznym Wolę Wejherowo kampanię przed wyborami samorządowymi zaplanowanymi na 21 października 2018 roku.
Tak jak wcześniej deklarowałem, będę ponownie ubiegał się o urząd Prezydenta Miasta Wejherowa. Dziękuję Mieszkańcom Wejherowa za dotychczasową współpracę i wsparcie. Dzięki Państwa zaufaniu od wielu lat wspólnie realizujemy program rozwoju naszego miasta. W tym czasie wiele razem osiągnęliśmy. Po prostu

WSPÓLNIE ZMIENIAMY WEJHEROWO.

Jesteśmy w trakcie wprowadzania pozytywnych zmian i zamierzam dokończyć wszystkie trudne i wielkie inwestycje, które rozpocząłem i za które czuję się odpowiedzialny. Traktuję to jako swoje zobowiązanie wobec Mieszkańców Wejherowa.
Przed nami również nowe wyzwania. Chcę razem z Ruchem Społecznym Wolę Wejherowo spełnić kolejne oczekiwania wejherowian. Od wielu lat spotykamy się i na bieżąco rozmawiamy z Mieszkańcami. W efekcie jesteśmy bogatsi o nowe pomysły i propozycje wejherowian, które wprowadziliśmy do naszego programu. Wspólnie z Mieszkańcami przygotowaliśmy PROGRAM DLA WEJHEROWA.
To program Mieszkańców i dla Mieszkańców, będący połączeniem kontynuacji dotychczasowych działań i świeżego spojrzenia na miasto.

* * *

Dotychczas razem z Ruchem Społecznym Wolę Wejherowo udowodniłem, że dotrzymujemy słowa i obietnic wyborczych, z których wejherowianie odnoszą korzyści. Jesteśmy poważnym ruchem społecznym, skuteczni, wiarygodni, przewidywali i aktywni. Trudno zaprzeczyć, że Wejherowo rozwinęło się i wypiękniało. Widać to chociażby na ulicach naszego miasta

* * *

Pragnę podkreślić, jak bardzo ważne jest, aby prezydent miał wsparcie w radnych. Dla sprawnego i skutecznego działania, dla efektywnego rozwiązywania problemów Mieszkańców kluczowa jest stabilna większość, z którą może współpracować prezydent, zwłaszcza przy realizacji czekających nas dużych i skomplikowanych inwestycji. Cenne są propozycje, pomysły i uwagi radnych. Zawsze mogłem liczyć na radnych z Wolę Wejherowo, którzy wnieśli duży wkład w rozwój miasta.
Przedstawiam Państwu zespół Wolę Wejherowo, najlepszych kandydatów do Rady Miasta Wejherowa na kadencję 2018-2023. To zarówno doświadczeni samorządowcy pełniący już obowiązki radnych, jaki i wiele nowych osób. Mieszkańcy w różnym wieku, wielu profesji i zawodów, z różnorodnymi dokonaniami, doświadczeniami i drogą życiową, a przede wszystkim z ciekawymi pomysłami, pasją i zaangażowaniem w pracy na Państwa rzecz. To autentyczna reprezentacja wejherowian.

Szanowni Mieszkańcy!
Proszę o obiektywną ocenę mojej dotychczasowej pracy i Ruchu Społecznego Wolę Wejherowo oraz naszego programu i kandydatów.
Proszę o dalsze zaufanie i Państwa głos. Zapraszam do udziału w wyborach.
Pamiętajmy, że

WSPÓLNIE
ZMIENIAMY
WEJHEROWO!

 

PROGRAM DLA WEJHEROWA

– główne punkty to:

• MIESZKAŃCY DECYDUJĄ
• DROGI I CHODNIKI
• BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE
• CZYSTE POWIETRZE
• NOWOCZESNA SZKOŁA
• OFERTA DLA RODZIN
• PROGRAM DLA SENIORÓW
• KOMFORT ŻYCIA
• FUNDUSZE NA ROZWÓJ

Program jest szczegółowo rozbudowany o konkretne cele i propozycje działań – więcej na: www.wolewejherowo.pl

 

Kandydaci do Rady Miasta z Komitetu Wyborczego Wyborców Wolę Wejherowo Krzysztofa Hildebrandta

OKRĘG NR 1
Północno-zachodnia
część Wejherowa

1. Krzysztof Hildebrandt
2. Paweł Formela
3. Krzysztof Gajewski
4. Teresa Malinowska
5. Bartłomiej Frey
6. Elżbieta Chylak
7. Dorota Chodubska

OKRĘG NR 2
Północno-wschodnia
część Wejherowa

1. Beata Rutkiewicz
2. Henryk Kanczkowski
3. Henryk Jarosz
4. Czesław Kukowski
5. Dorota Ściślak
6. Jarosław Kierznikowicz
7. Izabela Sikora
8. Mariusz Łupina

OKRĘG NR 3
Południowo-wschodnia
część Wejherowa

1. Wojciech Kozłowski
2. Piotr Bochiński
3. Beata Dymarczyk
4. Marta Czoska
5. Mateusz Makurat
6. Sonia Skiba
7. Ryszard Nalepka

OKRĘG NR 4
Południowo-zachodnia
część Wejherowa

1. Arkadiusz Kraszkiewicz
2. Olga Tomaszewska
3. Dariusz Kreft
4. Justyna Ostrowska
5. Iweta Włodarczak
6. Radosław Jeżowski
7. Marek Kukuczka

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.