Nowy kurs samoobrony

Zajęcia ogólnorozwojowe

Wejherowska Straż Miejska oraz Prezydent Miasta Wejherowa Krzysztof Hildebrandt, zapraszają zainteresowane panie na dziesiątą już edycję bezpłatnego kursu samoobrony dla kobiet.

Zajęcia rozpoczną się od 1 października i prowadzone będą w poniedziałki i środy w godz. 20.30-21.30. Kurs odbywać się będzie dzięki uprzejmości dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Śmiechowskiej na małej sali na piętrze (wejście od strony hali sportowej).
Na kurs obowiązują zapisy, które potrwają do 28 września lub do wyczerpania wolnych miejsc. Na zajęcia można się zapisać telefonicznie: 695 650 914, tylko w godz. 8:00-15:00 lub emailowo: rafal.karcz@sportwejherowo.pl
Dziesiąta edycja kursu samoobrony to przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe oraz podstawy samoobrony, oparte o najbardziej skuteczne techniki uderzenia ręką oraz nogą, a także metody uwolnienia się z uchwytu za ubranie, wyswobodzenie z duszenia i inne elementy.
Zajęcia praktyczne prowadzić będzie instruktor kickboxingu i samoobrony, Rafał Karcz. Kurs poparty będzie również przeszkoleniem z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej (ratownik Tomasz Groth) oraz aspektami teoretycznymi samoobrony (Komendant Straży Miejskiej Zenon Hinca).
Wszystkie panie, które ukończą kurs samoobrony, otrzymają stosowne certyfikaty jego ukończenia podczas oficjalnego spotkania z prezydentem Wejherowa w Ratuszu Miejskim.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.