Wyróżnienia prezydenta

Prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt wyróżnił nagrodami: Arkadiusza Szlasa, Dariusza Germana, Remigiusza Rostankowskiego i Wojciecha Wasiakowskiego, którzy zorganizowali zawody sportowo – rekreacyjne dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych w 2012 roku w Wejherowie.
W letnich turniejach rozgrywanych na boiskach przy Zespole Szkół nr 3, ul. Konopnickiej i ul. Partyzantów organizowanych przez Wejherowskie Centrum Kultury, Akademię Piłki Nożnej „Błękitni” i Stowarzyszenie Kibiców Wejherowskiego Gryfa „Żółto-czarni” wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz kibice piłki nożnej.
– Wspierając naszych młodych sportowców, chcielibyśmy docenić także trenerów i opiekunów – mówi prezydent Hildebrandt. – Wykazaliście się aktywną, ciężką i pełną zaangażowania pracą na rzecz młodych zawodników. Swoją pasją staracie się zarazić młodzież i to się udaje.
Zastępca prezydenta Bogdan Tokłowicz podkreślił, że Akcja Lato zorganizowana została po raz trzeci, a zajęcia te były dotowane z budżetu Urzędu Miejskiego w Wejherowie.
Jak powiedział Dariusz German z Akademii Piłki Nożnej „Błękitni”, w turniejach organizowanych przez Akademii wzięło udział prawie 170 dzieci w wieku 5-9 lat.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.