Wejherowianki najlepsze

Na hali MOSiR w Rumi odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Unihokeju Dziewcząt.

Na zdjęciu zwycięska drużyna Gimnazjum nr 3 w Wejherowie, w składzie: Marta Chrapkowska, Kinga Dziosa, Wiktoria Gowińska, Paulina Klawikowska, Dominika Korzeniewska, Ewelina Lessnau, Patrycja Stenka, Aleksandra Szreder, Paulina Żyła.   Z zawodniczkami stoi opiekun drużyny – Grzegorz Janiszewski.
Na zdjęciu zwycięska drużyna Gimnazjum nr 3 w Wejherowie, w składzie: Marta Chrapkowska, Kinga Dziosa, Wiktoria Gowińska, Paulina Klawikowska, Dominika Korzeniewska, Ewelina Lessnau, Patrycja Stenka, Aleksandra Szreder, Paulina Żyła. Z zawodniczkami stoi opiekun drużyny – Grzegorz Janiszewski.

Zawody były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Gimnazjady, którą rozegrano wczoraj w Wejherowie. W rywalizacji wzięło udział ponad 80 zawodniczek z całego powiatu. Zwycięzcą turnieju została reprezentacja Gimnazjum nr 3 w Wejherowie, która w zeszłym roku szkolnym okazała się najlepszą drużyną w województwie pomorskim.
W pojedynku o pierwsze miejsce Gimnazjum nr 3 Wejherowo pokonało Ekologiczne Gimnazjum Społeczne Rumia 1:0
Trzecie miejsce zajęło Gimnazjum w Bolszewie.
W tej samej hali sportowej w Rumi w Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju grali także gimnazjaliści. Zwycięzcą turnieju została drużyna Gimnazjum nr 2 z Rumi.Druga była drużyna z Kostkowa, a trzecie miejsce zajęli uczniowie Gimnazjum w Łęczycach.
Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.