Spektakl nie tylko dla pań

Seks-przewodnik, czyli jak szukać i nie znaleźć faceta – tak w skrócie określono spektakl „Kobieta pierwotna” z interesującą kreacją Hanny Śleszyńskiej. To przedstawienie będziemy mogli obejrzeć w Wejherowie 24 listopada.

Popularna aktorka komediowa, H. Śleszyńska rewelacyjnie wciela się w postać Kobiety Pierwotnej: jest seksowna, frywolna, uwodzicielska, a do tego niewiarygodnie zabawna. Udowadnia, że kobieta jest jak wino: czym starsza, tym lepsza – bardziej ponętna, pociągająca, mocniej stąpająca po ziemi, umiejąca wychodzić z twarzą z każdej opresji.

Kreowana postać jest odzwierciedleniem kobiety XXI wieku: korzystającej z życia, otwartej, podrywającej, a nie podrywanej, samowystarczalnej, a w głębi serca marzącej o poważnym związku z odpowiednim mężczyzną.
Kobieta Pierwotna, komentując swoje nieudane związki, często nie pozostawia suchej nitki na mężczyznach. Sztuka jednak nie jest skierowana przeciwko nim. Jest to po prostu doskonała charakterystyka związków damsko-męskich, które są pełne niespodzianek, wzlotów i upadków.
Więcej na http://www.teatrpalladium.com/blog/2012/05/31/kobieta-pierwotna/

WCK zaprasza do gimnazjum

24 listopada, godzina 18.00, aula Gimnazjum nr 1
bilety: 40 zł / 35 zł w przedsprzedaży
rezerwacje: 58 672 27 75 wew. 33 (godz. 10.00-16.00)
liczba miejsc ograniczona!

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.