Kolejny remis i porażka

Gryf Orlex – Ruch Zdzieszowice 2:2 (2:0)
28 października Gryf na własnym stadionie zremisował z Ruchem Zdzieszowice. W 13 minucie Ł. Pietroń wykorzystał podanie G. Gicewicza z rzutu rożnego. 15 minut później M. Fidziukiewicz przeprowadził samodzielnie akcje i pokonał bramkarza gości.
W drugiej części pojedynku nasi zawodnicy mogli strzelić kolejne gole, ale w 55 minucie padła pierwsza bramka dla Ruchu a po 10 minutach goście doprowadzili do wyrównania. Obydwie bramki dla zdzieszowiczan strzelił M. Ściański. Na dodatek piłkarze Ruchu mogli wywieźć z Wejherowa komplet punktów.
Nasi zawodnicy przy takim obrocie sprawy, kompletnie zagubili się na boisku i nie potrafili przeprowadzić składnej akcji. Nie potrafili też wykorzystać paru stałych fragmentów gry.
Gryf Orlex Wejherowo: Ferra – Stefanowicz (71’ Więcek), Skwiercz, Kochanek, Warcholak – Pietroń, Kołc – Felisiak, Fidziukiewicz, Gicewicz (77’ Krzemiński) – Szlas (74’ Króll).
Tur Turek – Gryf Orlex Wejherowo 1:0 (1:0)
Pojedynek nie zapowiadał się szczególnie trudny dla naszego zespołu, ale wejherowianie nie radzili sobie z rozgrywaniem skutecznych akcji pod bramką gospodarzy.
Niespodziewanie po jednym z nielicznych ataków piłkarzy Tura, padła bramka po podaniu z rzutu rożnego. W drugiej części pojedynku Gryf ruszył do ataku, ale robił to bardzo nieskutecznie.
Zawodnicy Tura bronili się bardzo skutecznie, świetnie radził sobie ich bramkarz. Dlatego starania R. Siemaszko, M. Fidziukiewicza, P. Szlasa i G. Gicewicza, nie dały chociażby bramki wyrównującej.
Gryf Orlex Wejherowo: Ferra – Krzemiński, Skwiercz, Kochanek, Warcholak (19’Króll) – Felisiak, Stefanowicz, Siemaszko, Gicewicz, Fidziukiewicz – Szlas (67’Więcek)
Na zakończenie jesiennej części rozgrywek II-ligowych Gryf zagra 10 listopada w Wejherowie z Elaną Toruń, a 17 listopada wyjedzie na mecz do Polkowic.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.