W poszukiwaniu własnych korzeni

Powiatowy konkurs dla uczniów

W Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie XXIII konkursu plastycznego „Szukamy Własnych Korzeni”. W tym roku zostały nagrodzone 32 prace.

Z każdym rokiem poziom prac wzrasta, kolejni zwycięzcy podnoszą poprzeczkę coraz wyżej. Jury w składzie Michał Hinc, Aleksandra Kuchta oraz Magdalena Szlas, nie miało łatwego zadania, ponieważ na nagrodę zasługują wszyscy. Stworzenie kroniki lud drzewa genealogicznego rodziny to żmudna, ale przynosząca satysfakcję praca. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie konkursem, w tym roku przyznano o 10 nagród więcej.
Na uroczystość przybyli laureaci z rodzicami i nauczycielami, a także goście specjalni: członek Zarządu Powiatu Wojciech Rybakowski oraz przewodnicząca Komisji Kultury Rady Miasta Rumi Teresa Jałocha. To oni wręczali uczniom i uczennicom dyplomy i nagrody: karty podarunkowe do zrealizowania w sieci salonów Empik.
Spotkanie prowadziła wicedyrektor PZPOW Mariola Błaszczuk. Uświetniły je występy uczestniczek Studia Wokalnego PZPOW: Magdy Mikulskiej oraz Marty Plichty.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.