Tytani przegrali

Piłka ręczna

W meczu dwudziestej kolejki II ligi piłki ręcznej, Tytani Wejherowo przegrali w Gdańsku z liderem rozgrywek SMS ZPRP II Gdańsk 29:33.

Mimo, że wejherowianie po pierwszej części prowadzili jedną bramką, w drugiej części gdańszczanie okazali się bardziej skoncentrowani, silniejsi kondycyjnie i precyzyjnie wykorzystali wszystkie okazje do strzelenia bramek.
Tytani prowadzili przez większość spotkania wyrównaną grę, ale z upływem czasu zaczęli słabnąć i tracić skuteczność. SMS ZPRP II Gdańsk wypracował przewagę bramkową i piłkarze kontrolowali potem przebieg gry na parkiecie.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Loading...