Mistrzynie Polski

Kickboxing

W Mistrzostwach Polski w kickboxingu juniorów i seniorów w formule kick-light podopieczne trenera R. Karcza – Zuzia Kalbarczyk i Paulina Stenka z Kębłowa, wywalczyły tytuły Mistrzyń Polski 2018 juniorek. Podopieczni Rafała Karcza przywieźli też medale z Mistrzostw Litwy w Wisaginii.

W Mistrzostwach Polski na starcie stanęło ponad 330 zawodników z 71 polskich klubów kickboxingu. Z. Kalbarczyk zwyciężyła w kategorii do 65 kg, a P. Stenka w kat. do 70 kg juniorek. Paulina Stenka obroniła tytuł sprzed roku, natomiast dla Zuzanny był to wspaniały debiut w kategorii juniorek na Mistrzostwach Polski. Karolina Barska wywalczyła brązowy medal w kat. do 60 kg juniorek.
Na Międzynarodowych Mistrzostwach Litwy w Wisaginii, Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe oraz GOSRiT Luzino wystawiło wspólną reprezentację (zdjęcie poniżej), która wywalczyła 3 medale, w tym 2 złote. Międzynarodową Mistrzynią Litwy została Nikola Siecińska z Rybna (kat. kadetek starszych do 50 kg). Zuzanna Kalbarczyk wywalczyła złoto wśród juniorek do 65 kg. Adam Wróbel (WSS, Luzino) zdobył brązowy medal w kat. do 79 kg seniorów.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.