Można oddać zużyty, niepotrzebny sprzęt RTV i AGD

Komunalny Związek Gmin „Doliny Redy i Chylonki” informuje, że dokonuje odbiorów z domów i mieszkań dużego, zużytego sprzętu RTV i AGD, o wadze powyżej 20 kg.

Odbierany jest wyłącznie sprzęt kompletny i pochodzący z gospodarstw domowych. Zbiórka nie dotyczy odpadów pochodzących z działalności gospodarczej oraz rolniczej. Sprzętu nie można wystawiać poza teren posesji ani pod wiatę śmietnikową, ponieważ grozi to jego nielegalnym demontażem. Urządzenie należy odłączyć od prądu i opróżnić. Data odbioru ustalana będzie indywidualnie. Odbiory odbywać się będą od wtorku do soboty. Termin zostanie potwierdzony telefonicznie przez pracowników Związku dzień przed planowanym odbiorem. Wystarczy zadzwonić: 58 624 66 11, lub wypełnić formularz: www.kzg.pl/formularz-odbiory
Odpady niebezpieczne (każdej wielkości) można też oddać we własnym zakresie – Punkt Zbiórki Odpadów Niebezpiecznych w Wejherowie znajduje się w siedzibie Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o.o. przy ul. Obrońców Helu 1 i jest czynny od poniedziałku dopiątku w godzinach 7:00-20:00, w soboty w godzinach 9:00-16:00.
Więcej informacji tel. 58 624 66 11, www.kzg.pl

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.