Skuteczne Sokoły

KS Tytani Wejherowo – Sokół Gdańsk 21:28 (10:13) – takim wynikiem zakończył się mecz w hali Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie. Drużyna z Wejherowa podejmowała jeden z najsilniejszych zespołów II ligi. Sokół Gdańsk ma w swoich szeregach doświadczonych, ligowych zawodników oraz kilku wychowanków, którzy mają za sobą ponad 10 lat grania.

Od początku mecz nie najlepiej układał się naszej druzynie w ataku, gdzie niecelne rzuty, były konsekwentnie wykorzystywane w kontratakach przez gdańszczan. Na szczęście Sokół momentami też grał nerwowo i bramkami nie odskoczył zbyt daleko. Do przerwy spotkanie było bardzo wyrównane, a jego wynik 10:13 dla Sokoła, mógł być równie remisowy.

Po przerwie dużo nerwowości i sporo zmian w naszym zespole wprowadziło trochę chaosu i Sokół zwiększył przewagę do 10 bramek. W ostatnich 10 minutach Tytani mogli jeszcze zmienić wynik i zmniejszyć rozmiary porażki do 2-3 bramek, ale niestety zabrakło spokoju, zimnej krwi, co w głównej mierze przyczyniło się do porażki 21:28.
Zawodnicy obu klubów stwierdzili, że był to niezwykle trudny i nerwowy mecz z walką do samego końca.
Organizatorzy zawodów, zawodnicy i sztab szkoleniowy, dziękują wszystkim kibicom za liczne przybycie na mecz, bo na hali sportowej SP 6 było ich ok 100.
Skład Tytanów: bramkarze: Damian Nowosad, Szymon Cholcha. Na skrzydle: Paweł Zaworski(7 bramek), Tomek Bartoś (1 bramka), Karol Behrendt, Tomek Turek (1 bramka). Na rozegraniu: Rafał Wicki (2 bramki), Kamil Wicki (3 bramki), Krzysztof Brzeski(2 bramka), Remigiusz Sałata, Kuba Poerling (1 bramka). Obrotowi: Robert Wicon (3 bramki), Krzysztof Wilma (1 bramka), Marcin Wicki.
W sobotę (29.09) KS Tytani Wejherowo zmierzyli się z AZS UKW Bydgoszcz i niestety, przegrali w stosunku 31:25 (16:11).
Sympatyków piłki ręcznej zapraszamy w imieniu klubu na mecz z Energetykiem Gryfino w sobotę 6 października o godz. 17.00, jak zawsze na hali przy SP nr 6 w Wejherowie, ul. Śmiechowska 36.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.