Obrazy sprzedane na szczytny cel

Artystka z Wejherowa w Warszawie

Po raz kolejny w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, połączona z wystawą i charytatywną aukcja obrazów. Po raz drugi w tym prestiżowym spotkaniu wzięła udział artystka z Wejherowa. Longina Wysocka zaprezentowała w stolicy dwa obrazy, które zostały sprzedane.

Longina Wysocka i jej obrazy, prezentowane podczas aukcji w Warszawie.
Longina Wysocka i jej obrazy, prezentowane podczas aukcji w Warszawie.

Finał konkursu „Lider Polskiego Biznesu” i uroczystość wręczenia statuetek, przyznawanych przez Business Centre Club ma ponad dwudziestoletnią tradycję. Dodatkową imprezą jest aukcja dzieł sztuki, z której dochód przeznaczony jest na działalność charytatywną.
– Bardzo się cieszę, że ponownie zostałam zaproszona na tę uroczystość, a moje prace zostały dostrzeżone i docenione, a także przeznaczone na szczytny cel – mówi Longina Wysocka. – Mam wielką satysfakcję ponieważ pośród wystawionych na aukcji obrazów są prace wybitnych artystów. Znalazła się tam litografia Andy Warhola, a także drzeworyt Salvadora Dali. Atmosfera wydarzenia była bardzo uroczysta, po raz kolejny spotkałam w warszawie życzliwych ludzi. Dlatego niedawny wyjazd do stolicy uważam za bardzo udany.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.