Dziękowali za wsparcie

Uroczyste spotkanie WUTW

Słuchacze Wejherowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku YMCA spotkali się na tradycyjnym spotkaniu noworocznym, na którym gościli przedstawiciele władz miasta i powiatu oraz różnych instytucji.

Seniorzy podziękowali gościom za wsparcie i współpracę.
– Bez tak wielkiej życzliwości i wsparcia jakich doznajemy od władz samorządowych, zwłaszcza od Urzędu Miejskiego w Wejherowie oraz Starostwa Powiatowego, nie moglibyśmy się rozwijać. Wasza pomoc jest dla nas bezcenna – powiedziała Krystyna Laskowska, koordynator WUTW.
Uczestnicy spotkania wzmocnili te podziękowania gorącymi oklaskami.
Krystyna Laskowska poinformowała, że zajęcia i wykłady na Wejherowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku prowadzi 52 wolontariuszy, którzy bezinteresownie poświęcają swój czas. Koordynator odczytała nazwiska wszystkich wykładowców-wolontariuszy, wśród których są m.in. samorządowcy – dr Gabriela Lisius i dr Bogusław Suwara. Wykładowcy otrzymali podziękowanie od Rady Uczelni w postaci notatników-kalendarzy wydanych przez WUTW.
W części artystycznej z programem kabaretowym „On i Ona na przestrzeni dziejów” (scenariusz i reżyseria Kinga Krajkowska) wystąpiła grupa teatralna „Srebrna Nitka”.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.