Zbliża się nowy rok

Po spotkaniu z wykładowcami, którzy podejmą się w bieżącym roku prowadzenia zajęć w Wejherowskim Uniwersytecie, dyrektor YMCA pan Grzegorz Arabczyk życzliwie ocenił stan przygotowania do nowego roku. Przede wszystkim był pełen uznania dla atmosfery i zaangażowania wszystkich wolontariuszy w działalność uczelni w Wejherowie.

Cały wrzesień wypełniony jest przygotowaniem nowego roku i możemy już dziś zapowiedzieć, jakie nowe propozycje przygotowane zostały dla naszych studentów.
A zatem do języków niemieckiego i angielskiego dołączy rosyjski. Z dziedziny psychologii będą wykłady „Żyć świadomie” prowadzone przez Lilię Obrocką. Bogusława Zubrzycka wspólnie z Teresą Dembkowską poprowadzą historię sztuki. Wanda Kantecka już pod koniec października zawozi nas do teatru Wybrzeże na komedię „Baba Chanel”, a Alicja Orszulak i Edwin Nawrocki przygotowali bardzo ciekawy i obszerny program pieszych wycieczek.

Zebranie wolontariuszy WUTW. Fot. Grażyna Szczepanowska
Zebranie wolontariuszy WUTW. Fot. Grażyna Szczepanowska

To tylko niewielki zarys tego, co proponuje Wejherowski Uniwersytet Trzeciego Wieku w pierwszym semestrze. Zapewniamy też naszych słuchaczy, że będą kontynuowane wszystkie zajęcia sportowe, które odbywały się poza naszą siedzibą, a więc fitness, tai-chi, basen z nauką pływania, a także zajęcia w salach gimnastycznych.
Kontynuowana będzie też nauka posługiwania się komputerami w bibliotece, a także bardzo lubiane zajęcia komputerowe w liceum na ul. Bukowej.
Słuchacze WUTW spotkają się wkrótce na inauguracji, która tradycyjnie odbędzie się w auli Kaszubsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej, 9 października o godz.16.00.

BoZ

Trwają zapisy na I semestr

Od 17 września trwają zapisy na zajęcia Wejherowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Słuchacze przyjmowani są w siedzibie WUTW przy ul. Kopernika 13, codziennie (poza sobotą i niedzielą) w godz. 10.00–14.00.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.