Nikt nie jest doskonały

Komedia na scenie Filharmonii

Filharmonia Kaszubska 17 stycznia zaprasza na spektakl „Nikt nie jest doskonały”. To komedia, która bawi, śmieszy i nigdy się nie starzeje. To klasyka komedii romantycznej. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na to przedstawienie.

Nikt i nic w życiu Leona nie jest doskonałe, żona odeszła, dorastającą córka Dee Dee zaczęła palić papierosy, a do tego jego ojciec Gus, rubaszny i niesforny pomimo wieku, drażni go swoją ekscentryczną naturą i towarzyskimi ekscesami. Leon jest introwertykiem, nudnym statystykiem, ale posiada talent do pisania romantycznych powieści. To iście niemęskie zajęcie ukrywa pod kobiecym pseudonimem Marty Banbury i bez nadziei na sukces wysyła swoje teksty do kobiecych wydawnictw. Kiedy powieść Marty Banbury zostanie nagrodzona w konkursie aby odebrać nagrodę Leon musi przebrać się za kobietę!
Na scenie pojawią sie znani, choćby z telewizji aktorzy: Marta Chodorowska/Magdalena Waligórska w roli pięknej Harriet Copeland, Wojciech Błach/Jacek Rozenek w roli Leonarda,Michalina Sosna/Marta Chodorowska (nastolatka Dee Dee) oraz Zdzisław Wardejn/Wojciech Duriasz (zabawny Dziadek Gus).
Bilety w cenie 80 i 90 zł można nabyć w Kasach Filharmonii lub na stronie:
wck.org.pl

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.