Pudłowanie na zawołanie

W szóstej kolejce rozgrywek II ligi zachodniej, Gryf Orlex Wejherowo bezbramkowo zremisował z drużyną MKS Oława. Natomiast w ostatnim pojedynku wyjazdowym w Kaliszu, nasi zawodnicy przegrali z Calisią w stosunku 2:1. Wczoraj, gdy „Puls” był już drukowany, gryfici grali z Chrobrym Głogów.

 

W pierwszym meczu na Wzgórzu Wolności, wejherowianie starali się grać z kontry i dokładnie strzec własnego przedpola, przez co stworzyli niewiele sytuacji pod bramką oławian, ale też nie dopuszczali do zagrożenia pod bramką W. Ferry.
Z przekroju całego pojedynku widać było, że celem nadrzędnym obu drużyn było nie stracić bramki.
W drugiej połowie szansę na zdobycie bramek dla Gryfa zaprzepaścili R. Siemaszko oraz G. Gicewicz. Mecz był po prostu nudny.
W pojedynku wyjazdowym w Kaliszu gryfici zagrali przebojowo, ale nieskutecznie. Gola dla wejherowian zdobył R. Siemaszko. Od początku pojedynku widać było, że nasza drużyna chce wygrać wreszcie pierwszy mecz, i wszystko na to wskazywało. Pierwsi bramkę zdobyli jednak kaliszanie, ale jeszcze przed końcem pierwszej połowy R. Siemaszko wyrównał.
Druga połowa to w dalszym ciągu przewaga naszych zawodników, niestety nie zakończona strzeleniem gola.

Nasze zdjęcia pochodza z meczu Gryfa Orlex z MKS Oławą w Wejherowie,w sobotę 8 września.
Nasze zdjęcia pochodza z meczu Gryfa Orlex z MKS Oławą w Wejherowie,w sobotę 8 września.

Bramki na wagę zwycięstwa powinni zdobyć: K. Wicki, R. Siemaszko, M. Fidziukiewicz. Za to gospodarze okazali się sprytniejsi, bo to oni jedną z nielicznych akcji pod bramką W. Ferry zakończyli strzeleniem gola, który dał Calisii zwycięstwo.
Najbliższy pojedynek ligowy drużyna Gryfa Orlex Wejherowo rozegra 22 września z Bytovią w Bytowie.
Skład Gryf Orlex Wejherowo (mecz z Oławą): Ferra – Kowalski (46′ Osyra), Kostuch, Kochanek, Warcholak – Gicewicz, Kołcz, Szymański (72′ Więcek), Fidziukiewicz (70′ Krzemiński) – Siemaszko
Skład Gryfa Orlex Wejherowo (mecz z Kaliszem): Ferra – Osyra, Kostuch, Kochanek, Warcholak – Felisiak (55’Wicki), Szymański(32’Pietroń), Stefanowicz (83’Szlas), Gicewicz, Siemaszko – Fidziukiewicz.
DK.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.