Przyjdź na mecz już w sobotę!

KS Tytani Wejherowo rozpoczął rozgrywki od wyjazdowego meczu w Koszalinie. W nabliższą sobotę Tytani zagrają pierwszy w tym sezonie mecz w hali przy ul. Śmiechowskiej w Wejherowie. Zawodnicy i trener liczą na wsparcie kibiców!

 

 

– Treningi rozpoczęliśmy latem od przygotowania indywidualnego. W sierpniu były to treningi fizyczne, stawiające na siłę, wytrzymałość i szybkość – mówi trener Piotr Rembowicz.
Tytani na początku rozgrywek podejmują głównych faworytów do awansu.
W pierwszej kolejce rozagrali mecz wyjazdowy z Gwardią Koszalin (15 września), a w drugiej zmierzą się u siebie z Sokołem Gdańsk (22 września).
Trzecia kolejka (29/30.09) to mecz z AZS UKW Bydgoszcz, natomiast w czwartej Tytani zagrają w Wejherowie z drużyną Energetyk Gryfino (06/07.10)
Pierwszy mecz, rozegrany w miniona sobotę w Koszalinie zakończył się porażką wejherowian. Tytani przegrali z Gwardia 25-19, mimo że do 40 minuty spotkania Tytani wygrywali 15-12. Zamiast spokojnie podwyższyć prowadzenie, niestety je stracili. Zbyt szybka i nerwowa gra doprowadziła do szarpaniny i w ciagu kilku minut stracilismy 5 bramek z rzedu i do tego 2 graczy dostalo kary na 2 minuty. Szkoda, że przegraliśmy na własne życzenie.
Najbliższy pojedynek odbędzie się już pojutrze, w sobotę 22 września o godz. 18.00. Ten pierwszy mecz na własnym boiksu, z Sokołem Gdańsk odbędzie się w hali w SP 6 przy ul. Śmiechowskiej 36 w Wejherowie.
Tytani zapraszają swoich kibiców do wypchania hali do ostatniego miejsca. Dla posiadaczy Kart Kibica bezpłatny caternig.
Więcej na http://www.tytaniwejherowo.pl

Juniorzy w rozgrywkach

Dzięki podpisanemu porozumieniu z UKS Olimp Bolszewo udało się zgłosić zespół KS Tytani Wejherowo do rozgrywek wojewódzkich juniora starszego, co dla klubu jest dużym sukcesem.
Dzięki temu trener seniorów Piotr Rembowicz będzie miał dużo większy zasób zawodników i będzie mógł uzupełniać i wprowadzać młodych zawodników do pierwszego zespołu.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.