Wtorki z JPK

W Urzędzie Skarbowym

Jeszcze tylko we wtorek 28 listopada br., w Urzędzie Skarbowym w Wejherowie odbędzie się kolejne i już ostatnie instruktażowe spotkanie dla podatników, dotyczące obowiązków w zakresie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK).

Od 1 stycznia 2018 r., około 1,6 mln mikroprzedsiębiorców – podatników Vat będzie miało obowiązek comiesięcznego przesyłania ewidencji podatkowych z zakresu podatku Vat w formie plików JPK VAT. Również od 1 stycznia 2018 r. wszystkich podatników VAT obejmie obowiązek prowadzenia ewidencji Vat, w formie elektronicznej przy użyciu programów komputerowych oraz obowiązek składania deklaracji w zakresie podatku Vat, wyłącznie drogą elektroniczną.
Instruktażowe spotkania odbyły się już w Urzędzie Skarbowym w Wejherowie 7, 14 i 21 listopada i cieszyły się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców. Podatnikom przedstawiono prezentacje multimedialne dotyczące JPK, m.in. zawierające szczegółową instrukcję postępowania w zakresie przygotowania i przesyłania plików JPK. Był również czas na zadawanie pytań, wyjaśnianie poszczególnych kwestii itd. Ostatnie listopadowe spotkanie 28 listopada 2017 r. rozpocznie się o godz.10.00, w Sali Konferencyjnej na I piętrze.
Urząd Skarbowy w Wejherowie (ul. Sobieskiego 346) prosi wszystkich zainteresowanych o zgłaszanie udziału w spotkaniu pod numerem telefonu:
58 736 38 69.
Dodatkowe informacje można także uzyskać pod nr tel.: 58 736 38 69.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.