Podziękowania i kwiaty dla nauczycieli

W Filharmonii świętowano Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej jest doskonałą okazją, aby podziękować nauczycielom i pozostałym pracownikom oświaty za ich pracę. Podczas miejskiej uroczystości z tej okazji w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie nie zabrakło podziękowań, wyróżnień, kwiatów i muzycznego prezentu dla nauczycieli wejherowskich szkół.

Obchody Dnia Edukacji Narodowej były okazją do wręczenia nauczycielom i dyrektorom szkół nagród prezydenta oraz nadania stopni awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.
– W imieniu władz Wejherowa, składam nauczycielom wejherowskich szkół i przedszkoli, a także pracownikom administracji i obsługi, najserdeczniejsze podziękowania za trud i wysiłek włożony w edukację młodego pokolenia – powiedział Krzysztof Hildebrandt, prezydent Wejherowa. – Wszystkim Państwu , a także rodzicom, dziękuję za zaangażowanie w pracę na rzecz placówek oświatowych Wejherowa, za budowanie pozytywnego wizerunku wejherowskiej oświaty.
Jak podkreślił prezydent Hildebrandt, władzom Wejherowa leży na sercu edukacja młodego pokolenia, ponieważ dobrze wykształcone i wychowane młode pokolenie stanowi o wartości każdej lokalnej społeczności i jest nadzieją na lepsze oraz stabilne jutro.
Priorytetem działań samorządu było, jest i będzie stworzenie jak najlepszych warunków do kształtowania młodych umysłów.
Dobra kondycja wejherowskiej oświaty jest konsekwencją wieloletnich starań i zabiegów, m.in. pozyskiwania środków pozabudżetowych, wyposażenia sal lekcyjnych w nowoczesny sprzęt, zdobywania przez nauczycieli kolejnych szczebli awansu zawodowego i osiągania wysokich wyników nauczania.
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dla wejherowskich nauczycieli i innych pracowników oświaty zaśpiewała Anna Wyszkoni.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.