Festiwal Smaków Food Truck

Po raz pierwszy w Redzie

W dniach 21 i 22 października na parkingu przy Aquaparku w Redzie ustawią się food trucki, które przyjadą z całej Polski. Zaserwują dania inspirowane smakami i kulturami różnych regionów, krajów i kontynentów.

Tradycja mobilnych restauracji narodziła się w USA, ale obecnie znana jest już na całym świecie. Dania w food truckach przygotowywane są ze świeżych, starannie dobranych składników, zgodnie z ideą „slow foodu”. Każdy food truck wyróżnia się oryginalnym pomysłem i często zaskakującymi smakami.
Do Redy przyjedzie około 15 restauracji na kółkach. Uczestnicy będą mogli posmakować węgierskiego langosza, belgijskich frytek, soczystych burgerów, indyjskich pierożków samosa, francuskich naleśników, kanapek z marynowanymi, długo pieczonymi mięsami oraz wiele więcej. Nie zabraknie również deserów, w tym hiszpańskich churros czy owoców w czekoladzie.
Organizatorzy Festiwalu zapewnią gościom miejsce do konsumpcji oraz muzykę. Na wypadek niepogody na terenie wydarzenia stanie duży namiot, w którym będzie można się schronić.
Wstęp bezpłatny.

Termin: 21-22 października 2017
sobota w godz. 12.00-21.00,
niedziela w godz. 12.00-20.00
Parking przy Aquapark Reda, ul. Morska 5.
Informacje na fanpage’u:
https://www.facebook.com/events/1723043264668128.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.