Zmiany personalne w ratuszu

Podczas sesji Rady Miasta we wtorek 12 września, na wniosek prezydenta Krzysztofa Hildebrandta radni podjęli uchwałę o odwołaniu ze stanowiska skarbnika Arkadiusza Kraszkiewicza.

Arkadiusz Kraszkiewicz będzie nowym zastępcą prezydenta Wejherowa.
Arkadiusz Kraszkiewicz będzie nowym zastępcą prezydenta Wejherowa.

A. Kraszkiewicz otrzymał od prezydenta propozycję objęcia funkcji zastępcy prezydenta Wejherowa ds. oświaty, ponieważ z tego stanowiska zrezygnował odchodzący właśnie na emeryturę Piotr Bochiński.
Dziękując za wieloletnią pracę Arkadiuszowi Kraszkiewiczowi na stanowisku skarbnika, prezydent stwierdził, że był on nie tylko głównym księgowym, ale także znakomitym menadżerem finansowym, dokonującym rzeczy niemal niemożliwych. Doświadczenie w zakresie finansów będzie niezwykle potrzebne na nowym stanowisku.
Zgodnie z propozycją prezydenta Wejherowa, uchwałą Rady Miasta na stanowisko skarbnika miasta powołano Marzenę Ćwiklińską, od 30 lat pracującą w służbach finansowych różnych instytucji. Ostatnio M. Ćwiklińska była zastępcą dyrektora i główną księgową w Wejherowskim Zarządzie Nieruchomości Komunalnych.
Przedstawiając nową panią skarbnik, prezydent Krzysztof Hildebrandt podkreślił jej ogromne doświadczenie i niezbędna wiedzę, pozwalającą na pełnienie tej ważnej i odpowiedzialnej funkcji.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.