Noc władcy pierścieni

ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni to niepowtarzalna okazja, żeby po raz pierwszy na ekranach polskich kin zobaczyć trylogię J.R.R. Tolkiena w wersjach reżyserskich. Wszystkie trzy części Władcy Pierścieni zaliczane są do przełomowych i najważniejszych filmów w historii kina. Tej nocy na prawie 12 godzin przeniesiesz się do Śródziemia!

 

Czym różnią się wersje rozszerzone od zwykłych? Każda z części trylogii poszerzona została o kilkadziesiąt minut scen dodatkowych, dzięki którym ta niesamowita seria stała się niemal idealna. Będzie można zobaczyć między innymi: całkowicie inne rozpoczęcie Drużyny Pierścienia, dłuższe wątki dotyczące postaci drugoplanowych: Boromira, Faramira i Galadrieli, dziesiątki akcentów humorystycznych, scenę z koniem Theodreda, która tłumaczy cudowne odratowanie Aragorna, a także liczne sceny liryczne, których czytelnikom Władcy Pierścieni brakowało.

Projekcja z kopii cyfrowych po remasteringu, idealna jakość dźwięku i obrazu!
Rozpoczęcie projekcji zaplanowano o godz. 22:00, przewidywany koniec ok. 10:00 rano

Ceny biletów:
25 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród tych, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl

30 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
31 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
32 zł: ulgowy z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
35 zł: cena normalna
Bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, rozpoczęcie przedsprzedaży w piątek 13 lipca około 12:00. Więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz możliwości rezerwacji biletów: www.enemef.pl.
Więcej informacji pod adresem:  http://www.enemef.pl

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.