SMOLIK // KEV FOX gwiazdą imprezy Open Arts Festival

Fani dobrego brzmienia koniecznie powinni odwiedzić Wejherowo w sobotę 2 września. W Parku Miejskim im. A. Majkowskiego wystąpią tego popołudnia i wieczora Target, Percepcja, Mamoń oraz SMOLIK // KEV FOX. Wszystko w ramach Open Arts Festival.

Jak co roku, wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Open Arts Festival, to coroczny festiwal muzyki organizowany przez Wejherowskie Centrum Kultury na początku września w wejherowskim Parku Miejskim. Wydarzenie ma charakter muzycznego pikniku. Impreza cieszy się rosnącym zainteresowaniem mieszkańców, zwłaszcza młodzieży nie tylko z Wejherowa, ale również z Trójmiasta i okolic.
Smolik/Kev Fox to dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania muzycznych granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych.
Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika – znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa – brytyjskiego wokalisty, gitarzysty i kompozytora. Album, obecnie już platynowy, to jedna z najlepiej ocenianych płyt roku, za który artyści odebrali Fryderyka 2016 w kategorii elektronika i alternatywa. Ich pierwszy singiel Run przez wielu uznawany jest jako utwór roku. Kolejne single to Mind The Bright Lights oraz Regretfully Yours z gościnnym udziałem Y (Bokka). W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii. Open Arts Festival w Parku Miejskim już 2 września o godz. 17.00. Zaprasza Wejherowskie Centrum Kultury.

WCK zaprasza również za tydzień na inną ciekawą imprezę: Stragany Art, która odbędzie się tradycyjnie na ul. Wałowej w Wejherowie, 10 sierpnia w godz. 12-21.
Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie rękodzieło artystyczne.
O tej barwnej, wielowątkowej imprezie (m.in. występy, jarmark, kulinaria) informuje plakat na sąsiedniej stronie 7.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.