Kolejna edycja zajęć dla kobiet

Kurs samoobrony

Wejherowska Straż Miejska oraz Miasto Wejherowo, przy współpracy z Zespołem Szkół nr 1 zapraszają panie, które do tej pory nie miały okazji uczestniczyć w zajęciach samoobrony, na ósmą edycję bezpłatnego kursu samoobrony.

Treningi, dostosowane do możliwości całej grupy w zakresie rekreacji odbywać się będą w sali lustrzanej ZS nr 1 przy ul. Śmiechowskiej 36 (wejście od ul. Wysokiej) dwa razy w tygodniu (poniedziałek i środa w godz. 20.30 -21:30).
Do 15 września trwają zapisy na kurs: do wyczerpania wolnych miejsc, których jest 30 – liczy się kolejność zgłoszeń. Na bezpłatny kurs zapisać się można telefonicznie (w godz. 7.30-15.30) – tel. 695 650 914 lub email: rafal.karcz@sportwejherowo.pl .
Osobą prowadzącą zajęcia praktyczne jest mł. spec. Straży Miejskiej w Wejherowie Rafał Karcz, instruktor kickboxingu i samoobrony. Zajęcia teoretyczne poprowadzi komendant Straży Miejskiej Zenon Hinca, natomiast przeszkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej ratownik medyczny Tomasz Groth, radny Miasta Wejherowa. Po pozytywnym zaliczeniu zajęć, podczas ich zakończenia w Ratuszu Miejskim, uczestniczki otrzymają certyfikaty ukończenia kursu samoobrony.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.