Znakomity początek Wikędu

Piłka nożna

Piłkarze IV ligowego Wikędu Luzino wygrywają mecz za meczem. Tym razem pokonali na własnym boisku Kaszubię Kościerzyna 1:0.

Jedynego gola zdobył w 18. min. M. Fierka. To już czwarte kolejne zwycięstwo, dzięki któremu drużyna awansowała na drugą pozycje w ligowej tabeli, tracąc do lidera, Pogoni Lębork 1 punkt.
Wcześniej luzinianie pokonali Gedanię Gdańsk 2:4, a następnie rozgromili Sokół Wyczechy 2:6. W ramach czwartej kolejki IV ligi, wygrali w Rumi z Orkanem 1:4. W Rumi praktycznie całe spotkanie odbywało się pod dyktando podopiecznych trenera Lisewskiego, którzy przy większej skuteczności, powinni wygrać to spotkanie bardziej okazale. W ostatnim pojedynku w Kościerzynie było już dużo trudniej, bo przeciwnik też był silniejszy i bardziej doświadczony.
Na dodatek w 79. min. za uderzenie przeciwnika czerwoną kartką został ukarany Roppel, który prawdopodobnie będzie musiał pauzować kilka meczów.

Skład Wikędu: Pranga, Bank, Kotwica, Kowalski, Roppel, Murakowski , Czoska, Fierka (Mienik Darek), Tobiaski, Rutkowski (Dąbrowski), Opłatkowski (Semak).

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.