Tydzień Przedsiębiorcy

Zmiany w opłacaniu składek, elektroniczne zwolnienia lekarskie i sposoby radzenia sobie z długiem w ZUS to tylko część tematów tegorocznego „Tygodnia Przedsiębiorcy”. Odbędzie się on od 11 do 15 września. Na przedsiębiorców z Wejherowa i okolic czekają bezpłatne szkolenie i dyżury ekspertów.

Szkolenie „e-Składka -nowy wymiar rozliczeń” dotyczy zmian w opłacaniu składek, które wejdą w życie od 1 stycznia 2018 roku. Przedsiębiorcy otrzymają jeden indywidualny rachunek bankowy, na który będą wpłacać składki jedną wpłatą. Cztery przelewy zastąpi jeden, a to oszczędność czasu i niższe koszty obsługi płatności. Eksperci wytłumaczą, jak to wpłynie na comiesięczne rozliczenia z ZUS.
Szkolenie poświęcone e-składce odbędzie się we wtorek 12 września w dwóch turach o godz. 9.00 i 11.00 w Inspektoracie ZUS w Wejherowie przy ul. Sobieskiego 294.
Zainteresowani udziałem mogą zgłaszać już teraz się na adresy e-mail: aleksandra.nadolska@zus.pl lub malgorzata.wisniewska04@zus.pl
„Tydzień Przedsiębiorcy” to też oferta dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z biznesem. W ramach „Pakietu nowego przedsiębiorcy” eksperci wytłumaczą od podstaw, jak opłacać i rozliczać składki. Będzie mowa o e-Składce i e-ZLA (elektronicznych zwolnieniach lekarskich).
Dyżury ekspertów odbędą się w:
Powiatowym Urzędzie Pracy w Wejherowie przy ul. I Brygady Pancernej WP 32 w poniedziałek 11 września od 9.00 do 12.00,
Urzędzie Miasta Wejherowa przy Placu Jakuba Wejhera 8 w poniedziałek 11 września od 9.00 do 14.00,
Urzędzie Miasta Redy przy ul. Gdańskiej 33 w środę 13 września od 9.00 do 12.00,
Urzędzie Miasta Rumi przy ul. Sobieskiego 7 w czwartek 14 września od 9.00 do 12.00.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.