Nervosol dla Kennera

Piłka nożna. Porażka Wikędu

Beniaminek rozgrywek IV ligi piłki nożnej Wikęd Luzino przegrał z jednym z pretendentów do awansu do III ligi, Gryfem Słupsk. Luzinianie kończyli mecz w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę, za brutalny faul na bramkarzu Gryfa, otrzymał Kenner, a na dodatek schodząc z boiska jego niecenzuralne gesty wobec kibiców mogło zakończyć się bójką.

W 21 minucie meczu Gryf wyszedł na prowadzenie. Po tym golu Gryf jeszcze przyspieszył, ale czym bliżej końca pierwszej połowy tym lepiej zaczął grać Wikęd. W 45 minucie powinno paść wyrównanie, ale dośrodkowanie Fierki nie zdołał zamienić na gola Opłatkowski.
Drugą część meczuodważniej rozpoczęli goście, a mecz wyraźnie się zaostrzył i sędzia co rusz musiał kartkami upominać zawodników obydwu drużyn. W 61 minucie Rutkowski mógł wpisać się na listę strzelców, ale akcja zakończyła się niepowodzeniem. Po wyrzuceniu Kennera z boiska, grający w osłabieniu Wiked groźnie atakował, ale też nadziewał się na kontry gospodarzy.
W ostatnich 10 minutach trwała wymiana ciosów, która mimo kilku okazji nie zakończyła się bramką. Kolejny mecz Wikęd rozegra na wyjeździe w sobotę 12 sierpnia o g. 11.00 z Gedanią Gdańsk.
KTS-K Wikęd Luzino: Pranga, Kożyczkowski, Kotwica, Kowalski, Roppel (Murakowski), Kenner, Tobiaski (Mienik Darek), Czoska, Kwaśnik, Fierka (Rutkowski), Opłatkowski (Semak).

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.