Kadra w Luzinie

Kickboxing

Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie gościł na swoim obiekcie Kadrę Narodową w kickboxingu w gronie kadetów i juniorów. Zawodnicy do lat 16 (kadeci) oraz do lat 18 (juniorzy), szlifowali formę przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w formule pointfighting, które odbędą się we wrześniu się w Skopje, w Macedonii.

W zgrupowaniu wzięło udział 17 zawodników, a prowadzącym konsultacje był pełniący obowiązki trenera kadry Polski z ramienia Polskiego Związku Kickboxingu, Rafał Karcz. Z naszego terenu udział w zgrupowaniu wzięły 3 osoby, które zostały zakwalifikowane do udziału w Mistrzostwach Europy, kadetka Zuzanna Kalbarczyk oraz juniorzy: Paulina Stenka i Filip Stark. Trener Rafał Karcz powołał ścisłą reprezentację Polski w kadrze A oraz zawodników do kadry B, którzy również wyjadą do Macedonii. Odbyło się 6 treningów specjalistycznych oraz dwa poranne rozruchy.
Reprezentanci Polski zwiedzili Luzino i ćwiczyli na ścieżce zdrowia. Wybrali się nad morze do miejscowości Dębki.
Teraz zawodnicy z naszego terenu przygotowywać się będą na sali Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego w Wejherowie oraz KTS-K GOSRiT w Luzinie.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.