Strzebielino

Festyn

W Strzebielinie w najbliższą niedzielę 13 sierpnia o godz. 15.00 odbędzie się tradycyjny parafialny festyn, połączony z odpustem św. Maksymiliana Kolbe.

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla małych i duzych mieszkańców wsi Strzebielino i gminy Łęczyce.
Na scenie wystąpi m.in. zespół folklorystyczny „Chmielanie”, nie zabraknie smakołyków, konkursów i dobrej zabawy.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Loading...