Potrzebna bielizna i odzież

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wejherowie zwraca się z pilnym apelem do mieszkańców miasta i powiatu o udział w zbiórce odzieży dla pacjentów, trafiających do Oddziału Ratownictwa Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie. Chodzi przede wszystkim po bieliznę męską, ale również inną odzież.
– Staramy się pomóc, ponieważ szpital ma czasem problem z odzieżą dla pacjentów, których rzeczy nie nadają się do powtórnego ubrania – wyjaśnia Ewa Kłosowska, dyrektor MOPS w Wejherowie. – Kiedy po otrzymaniu pomocy medycznej powinni wyjść ze szpitala, nie mają się w co ubrać. Chodzi głównie o osoby bezdomne i ubogie. Dlatego prosimy mieszkańców o wsparcie naszej akcji.
Bielizna osobista i skarpety powinny być nowe, natomiast koszule i inne rodzaje odzieży mogą być używane, choć preferowana jest odzież nieużywana.
Wszystkich potencjalnych darczyńców prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numer 58 677 79 90 lub kontakt osobisty w siedzibie MOPS w Wejherowie ul. Kusocińskiego 17 pokój nr 14 lub 16 (parter).

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.