Wejherowianie z medalami

Klub Taneczny „Świat Tańca’” z Wejherowa, prowadzony przez Joannę i Jacka Bernaśkiewicz, trzy razy stanął na podium na Mistrzostwach Świata w Chorwacji. Złote medale zdobyła formacja Children 1 oraz indywidualnie Cezary Doering, natomiast brązowy medal przyznano Dobrosławie Laskiewicz.

Wspaniale przygotowane Mistrzostwa w miejscowości Poreć po raz kolejny zachwyciły wejherowian rozmachem i precyzją organizacji. W tańcu rywalizowało około 7 tysięcy tancerzy z 21 państw tworząc wspaniałe widowisko. Uczestnicy są najlepszymi tancerzami, którzy przeszli eliminacje, aby wiąć udział w finałach.
– Już po raz siódmy reprezentowaliśmy Polskę na tym turnieju, z dumą rozsławiając powiat wejherowski, gminę i miasto Wejherowo – mówią Joanna i Jacek Bernaśkiewicz. – Wysoki poziom umiejętności tanecznych oraz nasza otwartość i spontaniczność wzbudziły wiele uznania i sympatii. Otrzymalismy zaproszenia na międzynarodowe turnieje do wielu krajów świata.
Ogromne emocje, międzynarodowe kontakty z tancerzami z całego świata oraz warsztaty z autorytetami tanecznymi i urok Chorwacji – to wszystko sprawiło, że młodzi tancerze wrócili z wielkimi wrażeniami.
– Wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie, a w szczególności rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu – dodają Joanna i Jacek Bernaśkiewicz

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.