Festiwal KobieTy

Festiwal KobieTy to wyjątkowe wydarzenie, stworzone przez kobiety dla kobiet. Odbędzie się już w najbliższą sobotę, 24 czerwca w godzinach od 12.00 do 18.00 w Filharmonii Kaszubskiej.

Festiwal dedykowany jest wszystkim paniom, mieszkankom Wejherowa i okolic, a udział w nim jest bezpłatny.
Festiwal obejmować będzie zajęcia ruchowe, podczas których nie tylko będzie można poćwiczyć, ale też zrelaksować się i poprawić swoje samopoczucie oraz prelekcje i konsultacje ze specjalistami skierowane na strefę psyche i zdrowie. Zaplanowano warsztaty twórcze, służące rozwojowi umiejętności i pobudzeniu kreatywności, punkt dośwadczeń i kącik urody.
Przewidziana jest strefa dla dzieci, gdzie zaproszone animatorki zaopiekują się pociechami, w czasie gdy ich mamy będą korzystać z festiwalowych atrakcji.
– Mile widziane będą wszystkie panie bez względu na wiek czy zainteresowania. Wybierając się do nas zabierzcie ze sobą mamę, córkę, babcię, teściową – w imieniu organizatorów zaprasza Marta Solek-Sękowska.
Twórcami festiwalu są: Klub Pomysłowych Mam PomaTka (w składzie: Hanna Arendt-Szczubiała, Iga Gołąbek, Marta Solek-Sękowska) oraz Wejherowskie Centrum Kultury.

Projekt dofinansowany z programu: „Decydujesz, pomagamy” sieci TESCO.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.