START drugi

W Konopiskach k/Częstochowy odbył się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w Bocci, w którym udział wzięła reprezentacja Integracyjnego Stowarzyszenia Sportowego „START” Wejherowo.

W zawodach wzięło udział 15 zespołów z Polski i 1 z Ukrainy. W grach eliminacyjnych „START” Wejherowo pokonał kolejno zespoły z Konopisk, Sławna, Recina, Częstochowy i Zamościa.
W finale „START” Wejherowo uległ „STARTOWI” Szczecin 4:6, a więc w końcowej kwalifikacji I miejsce zajął zespół ze Szczecina, a drugie – „START” Wejherowo. Trzecie miejsce zajął zespół „KLON” Zamość
Drużyna ISS „START” Wejherowo wystąpiła w składzie: Franciszek Kuźmiński, Stanisław Gieryk i Andrzej Puchowski, a trenerem ekipy była Maria Wolska-Gieryk.