Odpust Trójcy Świętej

W najbliższy weekend ojcowie Franciszkanie na czele z kustoszem Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Wejherowie – o. Danielem Szustakiem zapraszają wiernych na kolejny odpust, tym razem Odpust Trójcy Świętej.

W sobotę, po porannych powitaniach pielgrzymów z Gdyni, Rumi, Redy, Kosakowa, Pucka i innych miejscowości na terenie północnych Kaszub, o godz. 14.00 rozpoczną się uroczystości na Kalwarii Wejherowskiej. Sumę odpustową zaplanowano jak zwykle w niedzielę o godz. 10.00.
Szczegóły na plakacie obok.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Loading...