GOSRIT/el profesjonal

W finale wojewódzkim XXXIII Turnieju Piłkarska Kadra Czeka LZS, najlepszą drużyną był GOSRiT/el professional Luzino, który przeszedł przez całe eliminacje jak burza i dopiero w finale z wielkimi kłopotami po serii rzutów karnych pokonał Gimnazjum Starzyno z gminy Puck.

Zwycięzca turnieju reprezentować będzie nasze województwo podczas finału krajowego, który odbędzie się w Siedlcach.
Najlepszym strzelcem został Łukasz Michałek (KTS-K GOSRiT/el professional Luzino), a zawodnikiem Beniamin Damps (KTS-K GOSRiT/el professional Luzino). Najlepsza trójka finału otrzyma 28 maja pamiątkowe statuetki oraz medale w przerwie ekstraklasowego meczu Lechia Gdańsk- Pogoń Szczecin.
Wczoraj, 24 maja na obiektach GOSRiT w Luzinie odbył się finał wojewódzki VI Turnieju LZS Chłopców „Mała Piłkarska Kadra Czeka” im. Marka Procyszyna. W imprezie uczestniczyło 8 drużyn z Pomorza wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. W tym czasie nasza gazeta była już w drukarni, więc nie możemy poinformować o wynikach.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.