Wejherowo czyta

15 maja zakończył się Tydzień Bibliotek, podczas którego Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie zorganizowała wiele atrakcyjnych spotkań z pisarzami i zabaw. Placówka już przygotowuje się do kolejnych ciekawych wydarzeń, m.in. do sobotniego pikniku na leśnej polanie dla całych rodzin.

W najbliższą sobotę 27 maja na Jakubowej Polanie w pobliżu osiedla Fenikowskiego w Wejherowie odbędzie się Piknik Literacki dla całych rodzin pod hasłem „Wejherowo Czyta Dzieciom”.
O szczegółach pikniku informujemy na plakacie poniżej. Biblioteka zachęca też do odwiedzenia strony: facebook.com/WejherowoCzytaDzieciom.
Natomiast 1 czerwca bibliotekarze zapraszają na Dzień Dziecka w Bibliotece zatytułowany „Morska Przygoda” w wykonaniu Teatru Urwis.
Z kolei 3 czerwca w placówce przy ul. Kaszubskiej odbędzie się wydarzenie w ramach ogólnopolskiej Nocy Bibliotek pod hasłem „Czytanie porusza”. W programie m.in. rodzinna gra terenowa pt. „Poszukiwacze Złotego Pióra”, zabawy muzyczne dla dzieci, teatrzyk Kamishibai, turniej gier planszowych oraz wieczorne udostępnianie zbiorów.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.