KTS-K Wikęd Luzino na drodze do wyższej klasy rozgrywkowej w piłce nożnej (IV ligi) pokonał Start Mrzezino 1:4, a następnie GKS Sierakowice 2:0. Po tych wygranych pojedynkach Wikęd umocnił się na pozycji lidera V ligi.

W sobotnim pojedynku Wiked Luzino po trudnym meczu pokonał walczący o utrzymanie GKS Sierakowice. Obydwie bramki w końcówce spotkania zdobył wprowadzony po przerwie Krystian Opłatkowski.
Mimo, że przeciwnicy znajdują się w dolnych rejonach tabeli, okazali się wymagającym przeciwnikiem i niewiele zabrakło, żeby wyjechali z Luzina ze zdobyczą punktową. Od początku stroną dominującą był Wiked, ale nie potrafił zdobyć prowadzenia.
Po zmianie stron Wiked jeszcze bardziej przyśpieszył. W 85. min. gospodarze wyszli na prowadzenie, po strzale Opłatkowskiego. Chwilę później ten sam zawodnik po raz drugi umieścił piłkę w siatce. Następny mecz z Sokołem Ełganowo.
Wikęd Luzino: Pranga – Bank (Opłatkowski), Semak (M. Kożyczkowski), Dąbrowski, Kenner, Murakowski, Kotwica, Tobiaski (Pietrucha), D. Mienik, Rutkowski, Buzała (Rompca).

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.