Kolejne sukcesy Klubu Tanecznego Świat Tańca

Nikogo pewnie już nie dziwi, że młodzież z Klubu Tanecznego „Świat Tańca” w dwóch konkursach, w Redzie oraz Łebie, odniosła kolejne sukcesy.
Podczas Wojewódzkiego Turnieju  Tańca w Redzie zespół, prowadzony przez Joannę i Jacka Bernaśkiewiczów z Wejherowa zdobył aż 7 pucharów. Na najwyższym stopniu podium stanęły grupy: Euforia, Ezplozja i Express. Enigma i Carmen zajęły drugie miejsca, a Ekspresik i Maskotki – trzecie.

Na turnieju Nadmorskie Rytmy w Łebie rozegrała się prawdziwa bitwa taneczna w rytmie hip hopu, a także w solówkach, duetach, miniformacjach i formacjach. Grupy wejherowskiego „Świata Tańca” zdobyły 8 nagród, w tym trzykrotnie zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach.
Dużym wyróżnieniem dla Klubu Tanecznego z Wejherowa był też występ podczas mistrzostw Euro 2012 w gdańskiej Strefie Kibica. Tancerze z Wejherowa byli tam gorąco oklaskiwani, a sami mogli poczuć atmosferę tego wydarzenia.
– Piękna scena  wraz z ogromnym telebimem zrobiła na nas duże wrażenie. Byliśmy dumni, że możemy tańczyć na EURO 2012, reprezentując Małe Trójmiasto Kaszubskie – mówi Jacek Bernaśkiewicz. Gratulujemy!

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.