Blisko awansu

Na stadionie GOSRiT w Luzinie lider V ligi KTS-K Wikęd Luzino pokonał Orlęta Reda 3:1,, a na wyjeździe wygrał z Kamienicą Królewską 1:2.

W pierwszym meczu Wikęd długo nie mógł złapać właściwego rytmu. Znakomicie w bramce grał Pranga, który nie po raz ostatni w tym meczu wygrał pojedynek sam na sam z napastnikiem gości. Na drugą połowę zawodnicy KTS-K Wikędu wybiegli zmobilizowani i już w 52 min. Rutkowski strzelił gola. Gospodarze złapali wiatr w plecy stwarzając kilka bardzo dogodnych sytuacji do zdobycia kolejnych bramek. W 61 min. Orlęta niespodziewanie doprowadziły do remisu. Po straconej bramce Wikęd ponownie przyspieszył, a w ostatnich minutach meczu gospodarze strzelili dwa gole.

W wyjazdowym pojedynku z wiceliderem z Kamienicy Królewskiej, luzinianie mieli trudną przeprawę. Obydwie bramki Rutkowski. Po tym zwycięstwie luzińscy zawodnicy są bardzo blisko powrotu do IV ligi. Teraz 13 mają luzinianie zagrają ze Startem w Mrzezinie.
Skład KTS-K Wikęd Luzino: Pranga – Bank, Piątek, Pliński, Kenner (Dąbrowski), Murakowski, Kotwica, D. Mienik (Semak), A. Mienik (Tobiaski), Rutkowski – Buzała (Oplatkowski).

Paraolimpiada po raz dziewiąty
Rozpoczęły się zapisy do IX Kaszubskiej Paraolimpiady, która odbędzie się 11 czerwca br. na hali widowiskowo-sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie.
Świetlica Integracyjna „Skrzydła Anioła” serdecznie zaprasza do udziału w imprezie. Więcej informacji można uzyskać na www.skrzydloaniola.luzino.pl
Zapisy trwają od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 pod numerem tel. 608 242 204.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.