Gryf nareszcie zwyciężył

Piłkarze Gryfa Wejherowo na własnym stadionie pokonali GKS Bełchatów 4:1. Tydzień wcześniej zremisowali z Wartą Poznań 2:2.

Najpierw w Poznaniu „wymęczyli” remis z Wartą, która także walczy o utrzymanie w II lidze. Gryfici dobrze rozpoczęli spotkanie i w 12 min. Ł. Nadolski zdobył gola. Przed końcem pierwszej połowy padło wyrównanie. W drugiej części wejherowianie szybko wyszli na prowadzenie, aby błyskawicznie je stracić. W ostatnich minutach drużyny stwarzały sytuacje strzeleckie, ale wynik nie uległ już zmianie.
Na Wzgórzu Wolności piłkarze Gryfa Wejherowo zasłużenie pokonali GKS Bełchatów.
W pierwszej połowie padły dwa gole, jeden dla gospodarzy a drugi dla gości. Gra była wyrównana. Druga część to popis wejherowian. Gryfici skutecznie radzili sobie w akcjach ofensywnych i strzelili trzy gole. Strzelili je: R. Chwastek, P. Czerwiński i M. Marczak.
Wejherowianie mogli odnieść jeszcze wyższe zwycięstwo, ale karnego nie strzelił kolejny już raz P. Kołc.
Gryf Wejherowo: Ferra – Mońka, Kołc, Kamiński, Dampc – Klimczak (Goerke), Czerwiński (Tomczak), Nadolski, Chwastek – Wicki (Wicon), Marczak.