Rodzinny festyn z piłką

W Wejherowie można poczuć atmosferę Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Miasto jest udekorowane elementami Euro 2012 oraz hasłem „Wejherowo kibicuje”. Wprawdzie już nie naszej reprezentacji, ale którejś z innych wspaniałych drużyn.  W parku miejskim odbył się piłkarski festyn dla dzieci i młodzieży, w którym wzięły udział całe rodziny.

Przypomnijmy, że w maju br. rozegrany został Turniej Piłkarski Mini-Euro 2012 o Puchar Prezydenta Wejherowa, w którym wzięli udział uczniowie wejherowskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Natomiast w ostatni weekend, 16 i 17 czerwca najmłodsi fani piłki nożnej razem ze swoimi rodzicami i rodzeństwem bawili się na festynie rekreacyjno-piłkarskim „Błękitne Euro – Wejherowo kibicuje”.

 

Podczas dwudniowego festynu w parku umiejetnościami sportowymi, kondycją i sprawnością wykazywali się młodzi piłkarze i ich rodzice. Można było również zabłysnąć wiedzą podczas turnieju na temat piłkarskich Mistrzows Europy.  Więcej zdjęć na naszej stronie: www.pulswejherowa.pl
Podczas dwudniowego festynu w parku umiejetnościami sportowymi, kondycją i sprawnością wykazywali się młodzi piłkarze i ich rodzice. Można było również zabłysnąć wiedzą podczas turnieju na temat piłkarskich Mistrzows Europy. Więcej zdjęć na naszej stronie: www.pulswejherowa.pl

Na stanowiskach sprawnościowo-rekreacyjnych odbywały się gry i zabawy z piłką, konkursy dla młodych piłkarzy. Organizatorem zabawy na świeżym powietrzu (na szczęście pogoda dopisała)  było Wejherowskie Centrum Kultury oraz Akademia Piłkarska „Błękitni”.
Patronat nad tym wydarzeniem objął Prezydent Miasta Wejherowa.
Z okazji piłkarskich mistrzostw Urząd Miejski w Wejherowie przygotował i naklejki dla dzieci oraz na samochód, z hasłem „Wejherowo kibicuje”.

– Wejherowo przygotowało się na to wielkie wydarzenie, jakim są Mistrzostwa Europy – mówi Bogdan Tokłowicz, zastępca prezydenta Wejherowa. –  Staramy się, aby mieszkańcy Wejherowa poczuli atmosferę tych sportowych rozgrywek.
W wejherowskich lokalach gastronomicznych można wspólnie oglądać i przeżywać piłkarskie spotkania Euro 2012, podobnie jak w strefie gastronomicznej Centrum Handlowego Kaszuby, gdzie ustawiono duże telewizory.

 

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.