Wejherowianie z czarnymi pasami

16 czerwca w oddalonym o ponad 400 km Tarczynie (woj. mazowieckie), zawodnicy sekcji sztuk i sportów walki „Fight Zone” Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego, uczestniczyli egzaminie na stopień mistrzowski I DAN (czarny pas) federacji Universal Fighting Rules. Do egzaminu na stopnie mistrzowskie przystąpiło 14 kandydatów, reprezentantów kickboxingu, taekwondo, tang soo do oraz karate.
Egzamin składał się z części technicznej, gdzie kandydaci prezentowali umiejętności i różne kombinacje technik, prezentowali także własne wybrane techniki i kombinacje. Odbyło się także wprowadzenie do formuły pointfighting – walki na punkty oraz seminarium sędziowskie. Kandydaci do czarnego pasa musieli także wykazać się umiejętnościami walki sportowej. Na koniec odbył się etap sprawdzający wytrzymałość i wydolność kandydatów.
Tomasz Hirsz oraz Andrzej Duszyński z Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego, sekcji sztuk i sportów walki „Fight Zone” zaliczyli każdy etap egzaminu z wynikiem zadowalającym oraz otrzymali upragniony czarny pas oraz dyplom potwierdzający mistrzowskie umiejętności w sportach i sztukach walki.
Zarząd Runda Zero Promotion wręczył także obu zawodnikom uprawnienia instruktorskie, co oznacza, że wejherowianie uzyskali kwalifikacje do prowadzenia zajęć sportowych z zakresu sztuk i sportów walki z ramienia UFR.
Od września sekcja „Fight Zone” zaprasza wszystkie chętne dzieci od lat 5 do grupy młodszej oraz młodzież i dorosłych do grupy starszej na zajęcia kickboxingu!
Szczegółowe informacje na stronach:
www.sportwejherowo
www.fightzone.pl

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.