Błękitni na podium
W zawodach Kaszub Cup w luzińskiej hali widowiskowo-sportowej, które odbyły się 7-8 stycznia br. po raz pierwszy udział wzięło aż 30 zespołów. Na parkiecie rywalizowało około 320 zawodników z Pomorza, rocznik 2006.
W meczu o trzecie miejsce Błękitni Wejherowo wygrali z Piki Gdańsk. Piłkarki GOSRiT Luzino w Lidze Europy zajęły 3 miejsce. Druga drużyna, prowadzona przez Piotra Jasielskiego zakończyła imprezę na 4 miejscu w Lidze Europy.
Najlepszym strzelcem został Kacper Nowak z Błękitnych Wejherowo.
Każdy uczestnik turnieju otrzymał słodki upominek, a najlepsi statuetki, medale oraz nagrody rzeczowe, dzięki czemu wszyscy z Luzina wyjechali uśmiechnięci.
Turniej Kaszub Cup został zorganizowany przez KTS-K i GOSRiT Luzino. Cykl turniejów objęli patronatem honorowym: Krzysztof Jurgiel – minister rolnictwa i rozwoju Wsi, Mieczysława Struk- marszałek pomorskiego, Dariusz Drelich – wojewoda pomorski, Radosław Michalski – prezes OZPN, Piotra Klecha – przewodniczący Pom. LZS, Gabriela Lisius – starosta wejherowski, wójt Gminy Luzino – Jarosław Wejer oraz PZPN.
Oprócz tego zawody wsparli: El professional Mariusz Maszota, GEN GAZ, Merida, KKW Trading, Nadleśnictwo Strzebielino, Pomorski LZS, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Gmina Luzino, GOSRiT Luzino.
